Dobre Mordy

Organizacja PYlife

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Od dnia 2/03.2015 wprowadzam składki w wysokości 500€. Więcej informacji znajdziecie w dziale ogłoszenia.

#1 2015-01-18 23:17:20

Jaca

Założyciel

Zarejestrowany: 2014-12-26
Posty: 29
Punktów :   

Wyniki rekrutacji na V-Bossa!

Podczas tej rekrutacji razem z Yogim postanowiliśmy, że nie wybierzemy nikogo.

Dlaczego taka decyzja?

Z bardzo prostego powodu, żadne z podań nie przekonało mnie na tyle, żeby kogokolwiek wybrać. Wypowiem się teraz na temat każdego z osobna dlaczego go nie wybraliśmy


GromCk-  bardzo nam pomagałeś w niektórych sprawach (głównie Yogiemu) i bardzo to doceniamy. Wiemy, że jesteś ogarniętym członkiem, ale Twoje podanie... Zapomnijmy o nim. Było wręcz tragiczne. W temacie "Zanim napiszesz przeczytaj to!" było napisane że wymagamy rozwiniętego podania, a jakie było? Sam wiesz.

ziom- wiem że masz doświadczenie na to stanowisko ponieważ byłeś bossem w jednej z organizacji, zresztą w tamtych czasach byłem u Ciebie w organizacji, nie ukrywam, że mi się podobało. Nie mialem zastrzeżeń co do Twojego zachowania na serwerze, ale pojawia się ten sam problem co u GromCka, mianowicie fatalnie napisanie podanie.

Kubsonek- podobnie jak ziom miałeś VBossa w innej organizacji, jeśli chodzi o treść podanie napisane bardzo przeciętnie. Za to ortografia pozostawia wiele do życzenia. Gdyby nie ta ortografia to kto wie? Może byśmy mieli nowego VBossa. Też próbujesz pomagać szefostwu w niektórych sytuacjach, a to bardzo cenimy.

Vincenty- Co do Ciebie się razem z Yogim długo zastanawialiśmy. Nie ukrywamy, że z pośród piszących napisałeś najładniejsze podanie. Niby wszystko ładnie ale no właśnie.... jest jedno "ale". Chodzi nam o to, że w ogóle Cię nie znamy, nie widzieliśmy Cię na serwerze, nie wiemy jak się zachowujesz. Praktycznie wiemy tylko to, co jest zawarte w podaniu. Teraz zostałeś przyjęty do organizacji, pokaż się z jak najlepszej strony.


Podsumowując:

Co do Kubsonka, GromCka i zioma: w następnej rekrutacji napiszcie lepsze podania, bo te jak już wcześniej napisałem nie były zbytnio przekonywujące. Natomiast Vincentego będę obserwował na serwerze, zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało.

Offline

 

#2 2015-01-19 09:23:00

.:Vincento:.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wyniki rekrutacji na V-Bossa!

Na Waszym miejscu zrobiłbym tak samo Poznamy się w grze i wtedy pomyślimy Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aa2aapl.pun.pl www.sgkrwn.pun.pl www.narutoshippuuden1.pun.pl www.arenas.pun.pl www.saar.pun.pl