Dobre Mordy

Organizacja PYlife

Ogłoszenie

Od dnia 2/03.2015 wprowadzam składki w wysokości 500€. Więcej informacji znajdziecie w dziale ogłoszenia.

#1 2015-01-13 22:11:41

GromCk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-10
Posty: 5
Punktów :   

Po co dodawać nowe samochody,jak o te zadbać nie potrafią ?

Moim zdaniem nowe samochody w gangu są zbędne tylko potem będziecie je musieli naprawiać po kimś.

Offline

 

#2 2015-01-13 23:09:50

civic69

V-boss

Zarejestrowany: 2015-01-06
Posty: 18
Punktów :   

Re: Po co dodawać nowe samochody,jak o te zadbać nie potrafią ?

To ja tak kiedyś myślałem żeby każdy miał przypisany swój samochód gangowy, czyli samochód należy nadal do gangu ale między sobą ustalić kto czym bd jeździł. Ustalić że na noc samochód ma byc na bazie zatankowany i naprawiony. Wtedy bedzie dobrze widocznie kto dba i kto sie stosuje. I jakby każdy miał samochód to można by zmniejszyć składki. To jest tylko taka moja propozycja.

Offline

 

#3 2015-01-14 00:26:33

 MisYogi

Założyciel

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2014-12-25
Posty: 79
Punktów :   

Re: Po co dodawać nowe samochody,jak o te zadbać nie potrafią ?

GromCk napisał:

Moim zdaniem nowe samochody w gangu są zbędne tylko potem będziecie je musieli naprawiać po kimś.

Z jednej strony to jest prawda, a z drugiej organizacja dopiero powstała, nie ogary które psują auta będą stopniowo wywalane. Jak liczba osób w organizacji będzie stała to będziemy otwierać rekrutacje tylko na forum i nie będziemy przyjmować na serwerze na tzw. "piękne oczka", a co za tym idzie będzie coraz więcej ludzi którzy potrafią zadbać o autka

civic69 napisał:

To ja tak kiedyś myślałem żeby każdy miał przypisany swój samochód gangowy, czyli samochód należy nadal do gangu ale między sobą ustalić kto czym bd jeździł. Ustalić że na noc samochód ma byc na bazie zatankowany i naprawiony. Wtedy bedzie dobrze widocznie kto dba i kto sie stosuje. I jakby każdy miał samochód to można by zmniejszyć składki. To jest tylko taka moja propozycja.

W jaki sposób chcesz to zrealizować? Bo moim zdaniem jest to prawie niewykonalne. Gracze i tak będą jeździć czym popadnie, nie będą się stosować do żadnych przydziałów. Ja z Jacą nie mamy na tyle czasu żeby to upilnować, a nawet jeśli to nie dali byśmy rady. Druga sprawa to kwestia typu aut, przykładowo ja   Jacy przydzielę Sultana, a sobie perreniala. Ja bym się na to nie zgodził, bo z jakiej racji on ma się wozić fajnym sportowym autem, a ja jakimś szrotem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manager2009.pun.pl www.manga-project-poland.pun.pl www.agencjaoss.pun.pl www.negrominecraft.pun.pl www.wowik.pun.pl