Dobre Mordy

Organizacja PYlife

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Od dnia 2/03.2015 wprowadzam składki w wysokości 500€. Więcej informacji znajdziecie w dziale ogłoszenia.

#1 2015-02-14 00:26:24

 MisYogi

Założyciel

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2014-12-25
Posty: 79
Punktów :   

Wyniki rekrutacji na V-Bossa- Luty 2015

Witam!!!

Nowym V-Bossem naszej organizacji został civic69 Gratulujemy!!

Niestety rekrutacja na V-Bossa w naszej organizacji nie cieszyła się zbyt dużą frekwencją, ale mimo tego, że były tylko 2 podania to i tak mieliśmy z Jacą dylemat kogo tak naprawdę mam wybrać.

Jankes to nowa twarz w naszej organizacji, aczkolwiek ma dużo przegranych godzin na serwerze, natomiast civic jest z nami niemal od początku.

Teraz wypowiem się z osobna odnośnie was obu:

Jankes- tak naprawdę nic o Tobie nie wiemy, dołączyłeś do nas niedawno i dlatego stwierdziliśmy, że musimy się lepiej poznać. Widzę że masz duże doświadczenie na serwerze gdyż masz ponad 700h przegranych na serwerze, ale nie wiem jak się zachowujesz itp. Poczekajmy do następnej rekrutacji, zdecydowanie zwrócę na Ciebie uwagę.

civic- co do ciebie nic nie mam, jak już wcześniej pisałem jesteś z nami niemal od początku powstania organizacji, cały czas siedzisz z nami na mumble, często przeglądasz forum. Dobrze zachowujesz się na serwerze. Myślę że się nadajesz do objęcia tej rangi. Pamiętaj, że przez pierwszy miesiąc jesteś bacznie obserwowany przeze mnie oraz Jace.


Civicovi jeszcze raz gratuluję, a Jankesowi życzę powodzenia przy następnej rekrutacji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akanotsuki.pun.pl www.bm1.pun.pl www.netkomp.pun.pl www.setuning.pun.pl www.muzykologia07.pun.pl