Dobre Mordy

Organizacja PYlife

Ogłoszenie

Od dnia 2/03.2015 wprowadzam składki w wysokości 500€. Więcej informacji znajdziecie w dziale ogłoszenia.

#1 2015-02-02 19:02:23

kamison96

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-02
Posty: 6
Punktów :   

GibonMaster podanie

Imię: Kamil
Nick: GibonMaster
Pasek z panel.pylife.pl: https://panel.pylife.pl/i/54537.pasek1.png
Wiek: 18
Staż na serwerze: 60h
Coś o sobie: miły, kulturalny, zabawny, towarzyski, czasami nerwowy. Interesuje się piłką nożną, siatkówką, motoryzacją, dziewuszkami no i w pewnym stopniu komputerami. Mieszkam na Śląsku w niewielkim mieście Knurów, kształcę się w kierunku technika górnika (czego w obecnej sytuacji cholernie żałuję) na trzecim roku. Myślę, że tyle wystarczy
Dlaczego my: szczerze mówiąc nic o was nie wiem, ale to dobra okazja żeby się dowiedzieć grałem trochę (no te 60h) na serwie, ale gra samemu jest nudna ! byłem tam w jakimś gangu w nadziei, że będą tam jacyś ogarnięci ludzie, ale trafiłem na jakichś kompletnych dzieciaków po 13 lat no i po dwóch dniach odszedłem. Zapomniałem, że istnieje takie coś jak forum, i właśnie dzisiaj wszedłem i wasza propozycja wydała mi się najrozsądniejsza, czyli pełna współpraca i gra grupowa
Poziom ortografii [0/10]?: 9/10
Czego oczekujesz od nas dołączając do naszej organizacji?: przede wszystkim miłej atmosfery no i dobrej beki
Na czym według Ciebie polega przynależnośc do organizacji?: na wspólnej grze tak myślę, na pomaganiu sobie wzajemnie bez zbędnych bluzgów, kombinowanie nad jakimiś pomysłami.
Czy zobowiązujesz się wpłacić wpisowe w wysokości 700€?: Żaden problem
Czy zobowiązujesz się płacić co sobotę składki w wysokości 500€? jak najbardziej !
Czy przeczytałeś regulamin Forum oraz Organizacji: Tak ! (przed chwilą przeczytałem te 3 regulaminy: Jaca to CJ xd)

Ostatnio edytowany przez kamison96 (2015-02-02 19:07:59)

Offline

 

#2 2015-02-02 21:48:31

Jaca

Założyciel

Zarejestrowany: 2014-12-26
Posty: 29
Punktów :   

Re: GibonMaster podanie

Zostałeś przyjęty!

Zgłoś się na serwerze do mnie lub Yogiego.


LOCK

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aleg.pun.pl www.racer.pun.pl www.roten.pun.pl www.nfs.pun.pl www.roguc.pun.pl