Dobre Mordy

Organizacja PYlife

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Od dnia 2/03.2015 wprowadzam składki w wysokości 500€. Więcej informacji znajdziecie w dziale ogłoszenia.

#1 2015-02-10 22:39:30

civic69

V-boss

Zarejestrowany: 2015-01-06
Posty: 18
Punktów :   

|DBM|civic69 na V-Bossa organizacji Dobre Mordy

Pasek: https://panel.pylife.pl/i/122096.pasek1.png
Nick: |DBM|civic69
Imię: Aron - bez hejtów
Wiek: 16 lat
Staż na serwie: chwilowo 275h
Staż w Organizacji: Nie wiem, bo mnie Yogi wywalił ale około dwóch dni od powstania organizacji.
Kilka zdań o sobie: Hmm. Wysoki xD Jestem osobą życzliwą, wyrobioną towarzysko. Staram się nie wdawać w pisemne bójki. Odpowiedzialną co najważniejsze. Interesuje się głównie motoryzacją a szczególnie Motocyklami. Lubię czasem pograć w nogę czy koszykówke. W razie czego proszę pytać na serwerze.
Dlaczego ja mam zostać V-Bossem: Głównym powodem jest to że spędzam dużo czasu na serwerze. Myśle że wszyscy mogą na mnie liczyć i nigdy nie odmawiam pomocy. Nie podpadłem ani Boss'owi ani V-Boss'owi.  Spodziewam się że będę potrafił prowadzić ten gang tak jak był dotychczas albo nawet i lepiej, choć i tak jest na wysokim poziomie.
Co wniose do organizacji: Napewno ogranicze tzw. Cejtów w naszej organizacji, gdyż przez nich organizacja traci wysoką reputacje. Następną rzeczą są naprawione samochody, które są ciężko dostępne w naszej bazie. Do tego miłą i luźną atmosfere.
Czy przeczytałeś temat: "Zanim napiszesz przeczytaj to!": JACA TO CJ !!! xD
Podaj nicki założycieli organizacji: - Boss: MisYogi         - V-Boss: Jaca
Co sądzisz o założycielach organizacji?: Same dobre rzeczy. Są luźni ale stanowczy. Potrafią pomóc. Są życzliwi.
Co chciałbyś zmienić?: Na chwile obecną tylko i wyłącznie szukać nowych (ogarniętych) członków organizacji oraz kiedyś tam wlączyć nowe i coraz lepsze pojazdy
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz TS3?: Mikrofon sprawny. komunikatory: GG, Skype, TS3, Mumble

Offline

 

#2 2015-02-14 00:14:30

 MisYogi

Założyciel

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2014-12-25
Posty: 79
Punktów :   

Re: |DBM|civic69 na V-Bossa organizacji Dobre Mordy

Gratulacje! Zostałeś nowym V-Bossem naszej organizacji!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aroundtheworld.pun.pl www.przelecz.pun.pl www.piratesofthenewworld.pun.pl www.bodomki.pun.pl www.mototeam.pun.pl