Dobre Mordy

Organizacja PYlife

Ogłoszenie

Od dnia 2/03.2015 wprowadzam składki w wysokości 500€. Więcej informacji znajdziecie w dziale ogłoszenia.

#1 2015-02-08 14:11:13

CzekoladkaXD

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-08
Posty: 4
Punktów :   

Podanie do organizacji BlenderXD

Imię:Robert
Nick:BlenderXD
Pasek z panel.pylife.pl: http://panel.pylife.pl/gracz/109341  BlenderXD
Wiek:15
Staż na serwerze: 3 miesiące a czas gry to 67h i 1m
Coś o sobie: Jestem ogarnięty, jestem miły, kulturalny, nie przeszkadzam ludziom w grze, nie przezywam, nie przeklinam, Dużo żartuje mam bardzo dobre poczucie humoru, słyszałem o waszej organizacji masę dobrych rzeczy czułbym się zaszczycony gdyby mógłbym dołączyć do waszej organizacji, bardzo mi na tym zależy gram od pon-pt okolo 3h dziennie a w soboty i niedziele zdarza się nawet 6-7 godzin. Będem jeszcze dużo grał na tym serwerze . Podobno Boss i V-Bosy są mili. mieszkam koło Krakowa i Zakopanego. Lubie grać w gry, jeździć na nartach i rowerze. Interesuje się quadami i motocyklami to też moje hobby    
Dlaczego my:Chcę dołączyć do waszej organizacji ponieważ wydaje mi się że jest bardzo fajna i jest miła atmosfera, zależy mi bardzo aby dołączyć do waszej organizacji. I słyszałem bardzo dużo dobrych rzeczy o was bo w innych gangach jakich byłem to mnie taranowali i same cjoty
Poziom ortografii [0/10]?: Mój poziom ortografii to 7/10 
Czego oczekujesz od nas dołączając do naszej organizacji?:Od waszej organizacji oczekuję miłej zabawy i gry.Beki,
Na czym według Ciebie polega przynależnośc do organizacji?: Według mnie to polega na pomaganiu sobie graniu razem nie przeszkadzaniu sobie w grze.
Czy zobowiązujesz się wpłacić wpisowe w wysokości 500€: tak zobowiązuję się do wpłacenia 500e wpisowego .
Czy przeczytałeś regulamin Forum oraz Organizacji: Jaca to CJ
Czy posiadasz TS3 lub Mumble?: nie posiadam ale jeśli trzeba to załatwie sobie
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak

Ostatnio edytowany przez CzekoladkaXD (2015-02-08 14:44:28)

Offline

 

#2 2015-02-08 15:00:06

 MisYogi

Założyciel

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2014-12-25
Posty: 79
Punktów :   

Re: Podanie do organizacji BlenderXD

Zostałeś przyjęty zgłoś się na serwerze do mnie lub do Jacy w celu dodania do organizacji.

LOCK.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.roguc.pun.pl www.aleg.pun.pl www.nfs.pun.pl www.roten.pun.pl www.5on5cup.pun.pl