Dobre Mordy

Organizacja PYlife

Ogłoszenie

Od dnia 2/03.2015 wprowadzam składki w wysokości 500€. Więcej informacji znajdziecie w dziale ogłoszenia.

#1 2015-02-01 11:14:34

sadza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-01
Posty: 3
Punktów :   

Podanie do gangu.

[center][b]Imię:Kacper
Nick:sadza
Pasek z panel.pylife.pl:brak
Wiek:14 lat
Staż na serwerze: na tym serwerze gram od 4 miesięcy  ale mam 216 godzin przegranych
Coś o sobie:Cześć mam na imię Kacper pochodzę z Siedlec(100 km od Warszawy) bardzo lubię grac na tym serwerze ponieważ gra na nim dużo osób jest wspaniała atmosfera i mili gracze(są  wyjątki ale nie w tym gangu) interesuję się motoryzacją wszelkiego rodzaju i grą w kosza i bardzo bym chciał być w członkiem Waszego gangu
Dlaczego my:słyszałem o waszym gangu same dobre rzeczy :1 brak Cj-ów 2 miła atmosfera 3 wspaniali członkowie gangu 4 gang ciągle się rozwija(bardzo mi się to podoba)
Poziom ortografii [0/10]?: moja ortografie wyceniam na 8/10 punktów
Czego oczekujesz od nas dołączając do naszej organizacji?:oczekuje miłej atmosfery miłych graczy i rozwijania się w miarę możliwości
Na czym według Ciebie polega przynależnośc do organizacji?:pomaganie członkom swojego gangu jeśli jest to możliwe i nie oszukiwania się i kłócenia
Czy zobowiązujesz się wpłacić wpisowe w wysokości 700€?:tak
Czy zobowiązujesz się płacić co sobotę składki w wysokości 500€? oczywiście że będę płacił
Czy przeczytałeś regulamin Forum oraz Organizacji:"Jaca to CJ"
Bardzo mi zależy na dołączeniu do Waszego gangu ponieważ jest NAJLEPSZY!!!

Offline

 

#2 2015-02-02 21:51:40

Jaca

Założyciel

Zarejestrowany: 2014-12-26
Posty: 29
Punktów :   

Re: Podanie do gangu.

Zostałeś przyjęty, zgłoś się na serwerze do mnie lub Yogiego.

//LOCK

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.5on5cup.pun.pl www.nfs.pun.pl www.aleg.pun.pl www.racer.pun.pl www.roten.pun.pl